40 zdjęć, które udowadniają, że podróż metrem może być przygodą

Ten artykuł pojawił się na Ninjajournalist i został opublikowany tutaj za pozwoleniem.

Daj mi moją przestrzeń

Metro może czasami stać się krainą, w której spotykają się różne światy i tworzą najdziwniejsze siedlisko, jakie możemy znaleźć w mieście.
Dlaczego? Cóż, ponieważ możemy znaleźć każdego, kto idzie do biura, na zajęcia, na średniowieczny turniej lub na wesele, tak, nie żartujemy ze średniowiecznym turniejem. Ale zostawmy tej liście wyjaśnienie nieprawdopodobnych scen, które sprawiły, że podróż metrem stała się niezapomniana.

Daj mi moją przestrzeń

Jedną z powszechnych rzeczywistości metra jest to, że nie zawsze mamy możliwość poszanowania naszej przestrzeni osobistej. Oczywiście niektórzy ludzie wiedzą, jak się bronić, aby domagać się swojej przestrzeni.

Daj mi moją przestrzeń

Podobnie jak ta pani, która nie tylko zapewniła sobie miejsce siedzące, ale upewniła się, że nikt nie jest zbyt blisko, aby ją potknąć lub nawet opluć. Niezła przezorna kobieta, przydatna cecha w dzisiejszych czasach.

Combinando ando

Wystarczająco krępujące jest to, że dwie osoby są ubrane w ten sam sposób, ponieważ skorzystały z sezonowych wyprzedaży lub po prostu przez przypadek. Cóż, teraz uważamy, że może być gorzej.

Combinando ando

Nie wiemy, jakie były szanse, że nadruk na koszulce tego mężczyzny był dokładnie taki sam jak ten na siedzeniu metra, ale tak się stało. Na szczęście chętnie go zarejestrował, abyśmy mogli go zobaczyć.

Ochrona przed potem

Powiedzieli, że codzienne ochraniacze są przeznaczone dla kobiet. Okazuje się, że skoro każdy może je kupić, to każdy może ich używać. I jeśli myśleli, że ich zastosowanie jest ograniczone, to pomysłowość tego mężczyzny przełamała schemat.

Ochrona przed potem

Aby uniknąć utraty higieny, prezencji, a nawet bieli swojej flaneli, dżentelmen na zdjęciu wpadł na genialny pomysł noszenia codziennego ochraniacza pod pachami!

Panda, która musiała się obniżyć

Wzornictwo przemysłowe i inżynieria nie pojawiły się na świecie, ponieważ nie były potrzebne. W rzeczywistości wiedza o tym, gdzie nosić kostium, może mieć kluczowe znaczenie dla uniknięcia wpadek. Jeśli nam nie wierzysz, spójrz na tę pandę.

Panda, która musiała się obniżyć

Najwyraźniej władze są dość aktywne, aby rozwiązać sytuację i utrzymać japońskie metro zgodnie z udanym harmonogramem. Czy teraz panda pójdzie w górę czy w dół?

W ekstazie

W metrze możemy czuć się komfortowo lub niekomfortowo, zestresowani lub zrelaksowani, obudzeni lub nawet śpiący, ale ekspresja tego buldoga francuskiego pozostawia nas bez słowa.

W ekstazie

Po pierwsze, nie jesteśmy nawet pewni, czy transport zwierząt jest zgodny z zasadami tego metra, ale ten uroczy zwierzak jest w torbie swojego właściciela i nie wiemy, czy jest oszołomiony, czy zachwycony.

Superbohaterowie w codziennym życiu

I to nie byle jacy superbohaterowie. W wersji nieco pozbawionej estetyki i budżetu, komuś udało się znaleźć nikogo innego jak La Mole’a, Spider-Mana… i pozostałą dwójkę, co do której wciąż mamy wątpliwości.

Superbohaterowie w codziennym życiu

Warto zadać sobie pytanie, czy ten stojący obok Spider-Mana to Hulk? Grinch? A może Hulk nagle zjadł Grincha? Nie wspominając już o stworzeniu, które wygląda jak połączenie Aquamana i Loraxa.

Płacenie pokuty

Mówią, że lepiej być martwym niż prostym, z czym nie musimy się zgadzać po zobaczeniu tego gościa i jego ciężkiego stylu, dosłownie.

Płacenie pokuty

Nie wiemy, dokąd ten młody człowiek ma zmierzać w metrze, ale akcesoria tego chłopaka wydają się być ciężarem lub pokutą. Stary, wyluzuj z tym stylem, łańcuchy są zbyt średniowieczne, by łączyć je z marką Beats.

Chucky i panna młoda

Problemem nie jest to, że ludzie się przebierają, oczywiście, że nie, problemem jest to, że nawet nie wychodzą z postaci w podziemiach! To sprawia, że włosy stają nam dęba na myśl, że możemy znaleźć bohaterów naszych koszmarów obserwujących nas przez kilka minut w miejscu, z którego nie możemy uciec.

Chucky i panna młoda

Tortury dla każdego, podróżowanie z Chuckym i jego dziewczyną, a oboje grożą ci szalonymi spojrzeniami.

Działaj naturalnie

Gdyby przed zobaczeniem tego zdjęcia zapytano nas, w jakich pozycjach możemy podróżować metrem, odpowiedzielibyśmy: stojąc, siedząc lub leżąc. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zaskoczy nas nową alternatywą.

Działaj naturalnie

Naturalnie lub tak naturalnie, jak to tylko możliwe dla osoby, która lubi wisieć, możesz również przejść między poręczami od końca do końca. Daj nam znać, jeśli spróbujesz.

Jak Britney

I jest ważny powód, a właściwie dwa, aby powiedzieć, że osoba może iść z najlepszym stylem a la Britnet Spears w pamiętnym wykonaniu jej utworu I’m a Slave 4 U.

Jak Britney

Jak ktoś spokojnie zabierający swojego zwierzaka do weterynarza, ten mężczyzna wyjął z walizki dwa węże dusiciele. Szkoda, że rura poręczy zakrywa wyraz twarzy dziecka, założę się, że musi się gapić.

Vicious poza kontrolą

Tak jak wtedy, gdy nie możesz przestać grać w nową grę wideo. Cóż, tak samo jak ten facet, który zabrał swój imadło aż do podziemia, i to nie do końca w kieszonkowym rozmiarze.

Vicious poza kontrolą

Z konsolą i 32-calowym telewizorem z płaskim ekranem, uważamy, że czyjś nałóg gier wideo wymyka się spod kontroli.

Niewidzialny człowiek

Jeden z naszych ulubionych filmów! To naprawdę zupełnie zwyczajna sytuacja, ale doskonale uchwycona przez tego, kto był przed tym panem w podziemnych siedzeniach.

Niewidzialny człowiek

Niewidzialny człowiek był przynajmniej efektem osiągniętym przez skarpetki tego mężczyzny, mające dokładnie taki sam wzór i kolor jak podłoga powozu.

Jumanji

Poniższy obraz przypomina nam, kiedy dżungla atakuje dom dzieci grających w Jumanji. Czy rośliny byłyby na sprzedaż i czy wszystkie pasowałyby do tego samego wagonu po ich zakupie?

Jumanji

To zbyt duży zbieg okoliczności, aby mógł być prawdziwy. Sprawdziliśmy to i okazało się, że zdjęcie przedstawia kogoś, kto sprzedaje rośliny w metrze. Nagle dobrze jest zasugerować sprzedaż czegoś bardziej praktycznego.

Rozpoznawanie samego siebie

Czasami myślimy o tych, którzy pracują w branży modelingu, jako o niezwykłych ludziach, którzy nie zrobiliby czegoś tak zwyczajnego jak jazda metrem, nawet jeśli ich reklamy byłyby tam wyświetlane.

Rozpoznawanie samego siebie

Rzecz w tym, że nie każdy model robi to dla Versace, Calvina Kleina czy Hugo Bossa. Co więcej, nagle nie uwierzyli temu mężczyźnie, że jest taki sam jak ten w reklamie, więc powtórzył gest.

Czas na lunch

Gdy podróże są długie, a zobowiązań wiele, rozwiązanie jest oczywiste: Wyciągamy pojemnik, stolik do kawy, butelkę z wodą i jemy!

Czas na lunch

Dla jasności, nie jest to zaproszenie do powtarzania zachowań innych. Proszę, weźmy pod uwagę zasady obowiązujące w środkach transportu i to, że gdyby ktoś był głodny razem z tym mężczyzną, zapach i widok jedzenia uczyniłby jego podróż męką!

Einstein

Wśród ludzi, których można by spotkać w metrze, wszyscy mamy listę aktorów, o których marzymy, którzy pewnego dnia chcieliby przeżyć kilka minut normalnego życia i nam dorównać.

Einstein

To, co stało się z osobą, która zrobiła to zdjęcie, było nie lada osiągnięciem, a dla tych, którzy dzielili choćby kilka minut życia z geniuszem Albertem Einsteinem, lub cóż, jego wcielającym się w niego.

Migracja Pingwina

Wszyscy stajemy się bardziej nowocześni, bardziej stechnicyzowani, a co jeśli natura również chce być tego częścią? Co jeśli jakiś gatunek zwierząt chce zmienić swoje wzorce migracji? Pokażemy ci:

Migracja Pingwina

Tutaj możemy zobaczyć, jak cała stacja metra została wypełniona pingwinami. Naprawdę niesamowite, nie wiem jakim cudem nie widzieliśmy o tym wcześniej filmów dokumentalnych. Ok, przyznajemy, że to ludzie w przebraniu.

Ktoś obudził się w złym miejscu

Albo i nie. Jedna część naszego zespołu twierdzi, że ktoś został uprowadzony przez kosmitów, łóżko i wszystko inne.

Ktoś obudził się w złym miejscu

Druga część naszego zespołu, znacznie bardziej skupiona i sceptyczna wobec nieudowodnionego istnienia inteligentnego życia poza Ziemią (tak jakbyśmy mogli być sami we wszechświecie), uważa, że to ktoś postanowił być kilka kroków bliżej ich pracy.

Mężczyźni ponad dinozaurami

To, że mężczyźni nie dorastają, to oklepane powiedzenie. Jesteśmy zafascynowani wyczynem tych mężczyzn na dinozaurach. I to nie byle jakich, bo na gadach z minionych epok.

Mężczyźni ponad dinozaurami

Trzeba przyznać, że przynajmniej efekt bycia niskim jest całkiem niezły w tym kostiumie. To, czego tak naprawdę nie rozumiemy na tym zdjęciu, to co dinozaury mają wspólnego z piłką nożną i reprezentacją Brazylii.

Sprytny prognostyk

Z samego rana, zaspani i w ogóle, jesteśmy bardziej skłonni do nadążania za rutynowymi wymaganiami. Jednak pod koniec dnia pracy, nauki lub czegokolwiek, co mamy do zrobienia… to normalne, że poddajemy się Morfeuszowi.

Sprytny prognostyk

A jeśli już wiedzą, że zasypianie jest normalne, to dlaczego po prostu tego nie zaakceptować i nie poprosić o przysługę bycia obudzonym?

Zapomniałem miotły

Chociaż chcemy przekonać samych siebie, że mógł to być kostium na Halloween, jest coś w postawie tej dziewczyny, co wydaje nam się zarówno przekonujące, jak i niepokojące.

Zapomniała miotły

Nagle to jej powściągliwa i defensywna postawa, może to być również w pełni czarny strój z ciemnym makijażem. Albo, najwyraźniej, może to być fakt, że ten kruk ma prawdziwe wymiary i jesteśmy prawie pewni, że jest prawdziwy.

Podróżowanie w dobrym stylu

Moja mama zawsze powtarzała mi, że muszę czuć się jak gwiazda, jeśli chcę nią być. Nie udało się i oto piszę dla was. Ale nie każdy musi rezygnować ze swoich marzeń lub swojej esencji.

Podróżowanie w dobrym stylu

Rzeczywiście, nic nie powstrzymało tego mężczyzny przed pokazaniem, że jest królem, za jakiego się uważa. Brawo! Z pewnością jego matka byłaby dumna, a mężczyzna za nim w powozie czuje się zaszczycony, że może być obok jego wysokości.

Czy musieli zapłacić za przejazd?

Nie ma zbyt wiele do komentowania, gdy władze metra nalegają na uczynienie tego środka transportu miejscem inkluzywnym, z dala od jakiejkolwiek dyskryminacji… Ale czy musieli płacić za bilet?

Czy musieli zapłacić za przejazd?

To ponure, ale zasadne pytanie, nawet jeśli trumna nagle okazała się pusta. Jednak z liczby osób niosących trumnę wynika, że prawdopodobnie była ona zajęta.

Matrix

Wiemy, jak niezręcznie jest, gdy znikąd pojawia się osoba, która jest ubrana dokładnie tak jak ty. Z tego właśnie powodu założymy, że ci faceci się nie znają.

Matrix

Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że gdy jeden z tych młodych mężczyzn zobaczy drugiego, mogą doznać wielkiego szoku.

Spakowany Husky

Kochamy psy, trzeba było to powiedzieć i zostało to powiedziane! Dlatego nie możemy przejść obojętnie obok tego uroczego zdjęcia, na którym futrzany przyjaciel tego chłopca był w dopasowanej torbie i uszczęśliwiał wszystkich swoim dobrym zachowaniem.

Spakowany Husky

Zwierzak nie wydaje się w ogóle zaniepokojony sposobem, w jaki jest transportowany przez swojego ludzkiego ojca, a co lepsze, nawet ludzie obok niego nie wydają się sprzeciwiać temu, że szczeniak podróżuje z nimi.

Wygoda przede wszystkim

Istnieją przestrzenie, które wymagają określonego dress code’u, takie jak szkoła, kościół, spotkania z szefami w biurze, a nawet plaża, jeśli szukamy.

Wygoda przede wszystkim

Z drugiej strony metro nie wymaga wyjątkowego dress code’u, co ten facet może zademonstrować. W końcu nie pokazuje niczego niestosownego, choć musiał pomyśleć, że kapcie to trochę za dużo.

Mięso na wynos

Jeśli uważasz, że w metrze nie powinno być automatów, to wiedz, że ktoś zasugerował coś dokładnie przeciwnego. Być może uliczny vending jest irytujący, ale jeśli niektóre trasy nie są zatłoczone, to czy można sobie wyobrazić możliwość kupienia mięsa na obiad?

Mięso na wynos

Jak widać na tym zdjęciu, gdzieś w Azji (powiększyliśmy zdjęcie, aby zobaczyć litery) założyli sklep mięsny wewnątrz wagonu.

Spóźnienie na własny ślub

Obraz, który zaraz pokażemy, może być definicją złego dnia, w końcu bycie panną młodą i spóźnienie się na własny ślub musi być bardzo stresujące! A przynajmniej uważamy, że to jest powód jej płaczu.

Spóźnienie na własny ślub

Chcielibyśmy myśleć, że to całkowicie niemożliwe, aby została sama, aby wrócić do podziemia, po tym jak została porzucona przed ołtarzem.

Genialny rząd

Wśród wszystkich zbiegów okoliczności, które możemy znaleźć w metrze, ten jest niezwykły. Mówimy tak, ponieważ w tym samym metrze, w tym samym wagonie, spotkały się najbardziej błyskotliwe umysły, a przynajmniej najbardziej błyskotliwe łyse głowy.

Genialny rząd

Zawsze istnieje możliwość, że wszyscy poszli na przesłuchanie do roli Bruce’a Willisa i wszystkim obecnym powiedziano “nie”.

Ryby na pomoc

Na tym zdjęciu są nie jedna, ale dwie rzeczy, które mogą być niesmaczne. Ty decydujesz: buty czy gumowe siedzenie?

Ryba na pomoc

Osobiście obuwie tej pani wydaje się przedstawiać rybę szukającą pomocy. Z pewnością nie podoba im się zapach noszącej je stopy.

Średniowieczny rycerz

Możesz pomyśleć, że to tylko kolejny kostium, ale my się z tym nie zgadzamy. Bycie średniowiecznym rycerzem wymaga wypełniania swoich obowiązków, bycia gotowym i chętnym do wyruszenia po pannę w opałach.

Średniowieczny rycerz

Oczywiście dla tego rycerza jego szlachetny rumak musiał zachorować. Niemniej jednak, mamy głęboki podziw dla jego zaangażowania, ponieważ podejrzewamy, że hełm nie może być wcale wygodny, jeśli nie jesteś w walce.

Samolotem do metra

Podróż metrem zawsze może wydawać się taka sama, rutynowa i nużąca. Są jednak ludzie, którzy chcą urozmaicić podróż transportem publicznym.

Samolotem do metra

Używając odrobiny wyobraźni, ktoś narysował obrazki małego samolotu, który ma wejść do wagonu. Gdybyś wykonał tę sekwencję, również wsiadłbyś do samolotu, aby dostać się do pracy.

Witam, panie Stark

Superbohaterowie istnieją! Nie powtarzamy tego po to, abyście nam uwierzyli, nie musimy nikogo przekonywać, ponieważ w rzeczywistości są tacy, którzy widzieli ich osobiście i sfotografowali!

Witam, panie Stark

Jak Tony Stark, czyli Ironman, kiedy nie ma na sobie kostiumu. Znalezienie superbohatera prowadzącego normalne życie w transporcie publicznym musi być uspokajające.

Pływający kapelusz

Istnieją fotografie, w których chodzi o okazje w odpowiednim momencie. Czy ktoś jeszcze zna surrealistyczne prace René Magritte’a? Wiele z nich przedstawiało mężczyzn w melonikach, podobnie jak mężczyzna, który uchwycił to zdjęcie.

Pływający kapelusz

Dokładnie w tym momencie mężczyzna przed nim znajdował się tuż pod kawałkiem pływającego kapelusza, który faktycznie znajdował się na zewnątrz powozu.

Piesek mamusi

Nawet jeśli pies jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, dla kobiety staje się jej dzieckiem i zasługuje na takie traktowanie! Jeśli nie, zapytajmy tego rozpieszczonego psiaka z dąsem.

Piesek mamusi

Widzieliśmy już dzieci zbyt duże, aby jeździć w wózkach, ale po raz pierwszy widzieliśmy buldoga angielskiego w jednym z nich. Czy wspominaliśmy, że kochamy psy?

Małe niedopatrzenie

Bycie ojcem roku to trudne, skomplikowane zadanie, błędy popełnia się zawsze, bo na ojcostwo nie ma uniwersytetów, a szkoła życia jest niezwykle ciężka. Oczywiście są rzeczy, których nie należy pomijać, jak dzieci!

Małe niedopatrzenie

Ale nie zapomina o telefonie, prawda? Ci rodzice dzisiaj. Czas zastanowić się nad priorytetami. Miejmy nadzieję, że kobieta na zdjęciu nie jest matką, w przeciwnym razie to dziecko sprawi, że Tarzan poczuje się szczęśliwy.

Lepiej zostanę w domu

Wiesz, że coś jest nie tak, kiedy spotykasz takie postacie. Nie wiemy, co stało się ze zwykłymi kostiumami, ale jest to najgorsze odtworzenie piosenkarki z filmu Fifth Element.

Lepiej zostanę w domu

A jeśli to nie ta postać, to nie ma znaczenia, ale czy musi się tak na nas gapić? Nie skupiam się na niczym: to naszyjnik, rękawiczki, buty, które nie pasują, tatuaż, który można zobaczyć dzięki przezroczystości tkaniny?

Nie ma czasu do stracenia

Kiedy podróże są długie i wiesz, że możesz sprawić, że czas się opłaci, bierzmy się do pracy! A także deska i nóż, jak pokazuje nam ta kobieta, która nie boi się skaleczyć ani uronić łzy.

Nie ma czasu do stracenia

Nie zwracając uwagi na osobę obok niej, która może płakać z powodu cebuli lub brzydzić się jej zapachem, kobieta prawdopodobnie zdecydowała, że może kontynuować kolację.

Wagon jako biuro

Uczniów zawsze obwinia się o zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę, ale co z nauczycielami? Zwykły pracownik biurowy to nie jest, na pewno mają już inne komputery czekające na nich w miejscu pracy.

Wagon jako biuro

Nie mamy żadnych dowodów ani wątpliwości, że mężczyzna oceniał prace lub kończył końcowe oceny swoich uczniów. Miejmy nadzieję, że szpiegująca go dziewczyna nie jest w jego klasie.

Batman kontra Darth Vader?

Nawet spotkanie dwóch światów (Europy i Ameryki) nie może być bardziej ekscytujące niż ta podziemna przejażdżka, zauważ, jak zwykli ludzie są zafascynowani napięciem między Mrocznym Rycerzem a antagonistą Gwiezdnych Wojen.

Batman kontra Darth Vader?

Z pewnością nie spodziewali się, że spotkają się na tej samej planecie, a co dopiero w tym samym wagonie metra. Ale co w tym wielkiego, skoro jest mnóstwo fanów obu tych postaci?

Ucieczka z gry wideo

Wygląda na to, że bestie również muszą pracować, by przynosić pieniądze do domu. Podobnie jak pół-człowiek, pół-potwór, jak w przypadku tego dżentelmena podróżującego pod drzwiami. Jego małe kudłate potomstwo z ludzką głową nie wyżywi się samo.

Uciekł z gry wideo

A może w przypadku tego mężczyzny chodzi o to, że ma imprezę kostiumową i musi przyjść prosto z biura. Jeśli tak, to przybycie z przygotowaną połową ciała jest świetnym pomysłem.

Plac dla psów

Widzieliśmy już, jak niektóre zwierzęta podróżują metrem. Czasami nawet wygodniej niż ludzie. Posiadanie czterech nóg nie oznacza, że trzeba cały czas stać.

Plac dla psów

Ciekawostką jest sposób, w jaki jego właścicielowi udało się utrzymać szczeniaka w pozycji siedzącej. Prawdopodobnie jest to jego ulubiona zabawka, więc na każdym spacerze lub wycieczce domaga się jej przeniesienia. Tak czy inaczej, jest to pierwszy kowbojski pies – futrzany kowboj na pokładzie swojego konia!

Myślenie jak maszyna

Tak, słyszeliśmy już kilka razy, że sztuczna inteligencja dorównuje i przewyższa ludzką. Powiedziano nam już, że w ciągu kilku dekad wiele komputerów będzie w stanie wykonywać zadania, które dziś wykonują ludzie. Nikt jednak nie spodziewał się, że zmiana ta nastąpi w taki sposób.

Myślenie jak maszyna

Stopniowo komputery i monitory staną się tak osadzone w naszej rutynie, że wejdą nam do głowy. Tutaj, w tym metrze, pojawił się idealny przykład.

Ciesząc się scenerią

Metro ma wiele zalet, takich jak szybkość i sieć połączeń. Ale są też pewne wady w porównaniu z innymi środkami transportu miejskiego. Na przykład brak możliwości oglądania otoczenia przez okna.

Ciesząc się scenerią

Schodząc pod ziemię, krajobrazy się zmieniają. Mnóstwo tuneli, linii energetycznych, kamieni i przepustów. Dlatego bardziej zabawne jest obserwowanie wewnętrznych scen. Z wyjątkiem tej biednej pasażerki, która prawdopodobnie musi zamknąć oczy i zasnąć na kilka sezonów.

Podziemia Titanica

Nikt, kto widział film z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych, nie może zapomnieć sceny z udziałem skrzypków, gdy statek tonął. Wygląda na to, że ten pasażer miał na myśli niezapomnianą serenadę w najgorszym możliwym momencie, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami przed pasażerami.

Podziemia Titanica

Sądząc po obrazie, słuchacz był więcej niż zachwycony. A co najlepsze, metro nie może zatonąć, ponieważ jest już pod ziemią.

Komfort przede wszystkim

Każdy, kto często podróżował lub jeździł metrem, wie, że siedzenie nie zawsze jest opcją. Zwłaszcza w godzinach dużego natężenia ruchu, na przykład w drodze do i z pracy.

Komfort przede wszystkim

Właśnie dlatego ten doświadczony pasażer, który prawdopodobnie ma za sobą setki podróży, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Po osiągnięciu pewnego wieku nie chce już odczuwać zmęczenia związanego z transportem pieszym, więc przenosi swoje przenośne siedzenie po wagonach.

Minotaur zebra

Mitologia jest pełna dziwnych zwierząt, antropomorficznych bestii lub bóstw wszelkiego rodzaju. Jednym z najbardziej znanych jest grecki Minotaur. Nie wiemy, czy ten facet chciał stworzyć zebrową wersję słynnego potwora, czy po prostu wybrał kombinację czarno-białych pasków dla zabawy.

Minotaur zebra

Nie ma wątpliwości, że kostium jest bardzo dobrze wykonany. Zastanawiamy się, czy metro jest naprawdę odpowiednie dla tego typu pasażerów.

Sztuka podróżowania

Kto powiedział, że podróż metrem nie może być artystycznym doświadczeniem? Nawet wizyta w muzeum w ciele. Wewnątrz wagonów wszystko może się zdarzyć, nawet żywa akcja wersji “La Gioconda”, słynnego obrazu włoskiego renesansowego malarza Leonarda da Vinci.

Sztuka podróżowania

Nie jesteśmy pewni, czy kobieta zmierzała na bal przebierańców, czy do Luwru, aby zmienić pozycję między swoimi klatkami. Być może wyszła na spacer, zmęczona tak wieloma wpatrującymi się gośćmi.

Spacer po ogrodzie

Tak, nie chodzi tylko o spacer po ogrodzie. Czasami równanie jest odwrócone i to sam ogród idzie na spacer. Widzieliśmy już dziesiątki dziwnych sytuacji, które zdarzają się w wagonach metra. Jednak nigdy nie przestaje pojawiać się coś nowego, co wciąż szokuje widza.

Spacer po ogrodzie

W przypadku kostiumu wybór nie wydaje się mądry. Miejsca do patrzenia i oddychania jest pod dostatkiem, więc ta osoba będzie się źle bawić podczas imprezy.

Bardzo realna podróż

Nie wszystkie linie metra na świecie zezwalają na przewożenie zwierząt w wagonach. Zwłaszcza jeśli chodzi o zwierzęta domowe, takie jak psy i koty. Ale władze raczej nie odnoszą się do egzotycznych gatunków, na przykład pawi.

Bardzo realna podróż

Dlatego ten pasażer zdecydował się zabrać swojego ptaka do środka wagonu, ku zdziwieniu reszty podróżnych. Ważne jest to, że zwierzę nie pokazuje swojego majestatycznego wachlarza piór, ponieważ zajmą one cały pociąg.

Nie wychodź na mróz!

Coraz częściej zdarza się, że niektórzy ludzie traktują swoje zwierzęta niemal jak dzieci, co obejmuje kupowanie akcesoriów, zabawek i wszelkiego rodzaju ubrań. Tak jest w przypadku tej pasażerki, która przede wszystkim postanowiła ochronić swojego szczeniaka przed zimnem.

Nie wychodź na mróz!

Nie jesteśmy pewni, jak niska jest temperatura w tym wagonie lub w tym mieście, ale sądząc po oknie, wygląda to całkiem fajnie. A jeśli sierść psa jest cokolwiek warta, to jest to koło podbiegunowe.

Tak mój generale!

Oddziały piechoty nie muszą cały czas poruszać się kłusem. Najlepiej zostawić to na trening, podczas gdy do codziennego przemieszczania się mają taką samą potrzebę jak wszyscy inni, aby podróżować metrem. Przypadek tego żołnierza wydaje się jednak nieco dziwny.

Tak mój generale!

Tak bardzo podoba mu się wojskowy zielony kolor, że postanowił pomalować sobie twarz. Bardzo przypomina to żołnierzyki z filmu Toy Story, oddział pod dowództwem szeryfa Woody’ego.

Praktyczne rozwiązanie

Większość osób, które patrzą na ten obrazek, prawdopodobnie myśli: dlaczego nie pomyślałem o tym wcześniej! Wydaje się, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego wagonu metra. Są to przestrzenie, w których prętów i rozpiętości do podparcia się jest pod dostatkiem, co jest podstawowym elementem instalacji wiszących hamaków.

Praktyczne rozwiązanie

Miejsc siedzących brakuje, więc rozwiązanie tego pasażera jest środkiem, który powinien być rozważany przez władze metra na całym świecie.

Chodzące tortury

Nie wszyscy pasażerowie metra noszą egzotyczne zwierzęta, dziwne kostiumy lub ładne akcesoria. Niektórzy mogą sprawić, że atmosfera będzie nieco dziwna, by nie powiedzieć przerażająca. Znalezienie się w spokojnej podróży i nagłe natknięcie się na gilotynę nie może być zbyt przyjemnym doświadczeniem.

Chodzące tortury

Zależy kto to przewozi i w jakim celu, może być niebezpieczne lub nie. Na wszelki wypadek zalecałbym okolicznym pasażerom zmianę wagonu. Nigdy nie wiadomo, kiedy średniowieczne metody tortur mogą powrócić.

Odbiór osobisty

To prawda: często ochota na dobrą pizzę może prowadzić do ekstremalnych sytuacji. Na przykład wyjście po nią w dowolne miejsce, nawet jeśli konieczne jest dotarcie tam metrem. Prawdopodobnie aplikacje dostawcze nie działają dla tej osoby lub to konkretne miejsce nie obsługuje dostaw.

Odbiór osobisty

Niezależnie od sytuacji, jasne jest, że mężczyzna potrzebował pizzy i ani kawałek nie dotarł do domu. Był tak głodny, że zostało mu tylko pudełko.

Wygląda na to, że celowo

Kampanie uświadamiające, które są często instalowane w metrze, nie zawsze wydają się konieczne lub prawdziwe. Jednak nikt nie może argumentować, że w tym przypadku jest to codzienna sytuacja. Przykład jest bardziej niż wyraźny, bezpośrednio pod plakatem można znaleźć dowody.

Wygląda na to, że celowo

Niektórzy ludzie, zwykle mężczyźni, mają tendencję do zbyt wygodnego siedzenia, gdy rozmiar siedzeń na to nie pozwala. Wygląda na to, że ten pasażer nie musiał używać okularów, aby odczytać znak.

Stąd maska

Jednym z pierwszych środków podjętych przez władze zdrowotne na całym świecie w celu zwalczania pandemii koronawirusa jest ochrona pasażerów w transporcie publicznym. Obejmuje to maskę na twarz lub maskę podbródkową, akcesorium, które zostało już zainstalowane w tysiącach miast.

Stąd maska

Jeśli ktokolwiek wątpił, że wirus krąży w podziemiu, oto niepodważalny dowód. Ten nowy szczep choroby urósł nawet do niepokojących rozmiarów. Wkrótce konieczne będzie zakrywanie się maskami lub hełmami.

Widmowe podziemie

Parki rozrywki, wesołe miasteczka lub pasaże w centrach handlowych często oferują szereg przejażdżek, w tym samochodziki, kolejki górskie i klasyczny pociąg z duchami. Jednak upiorna przejażdżka może również pojawić się w podziemiach.

Widmowe podziemie

Wystarczy natknąć się na tę grupę żywych posągów zmieszanych z dziwnymi widmami, które za darmo oferują przerażającą przejażdżkę do domu. Powrót do domu z pracy zawsze może być przygodą w metrze!

Fanka kotów

Niektóre akcesoria wyglądają tak realistycznie, że aż przerażająco. Ta kobieta, z pewnością miłośniczka kotów, musi uważać na Towarzystwo Ochrony Zwierząt – jakiś nieuważny członek może się pomylić i zgłosić ją za znęcanie się nad zwierzętami!

Fanka kotów

Tak czy inaczej, trzeba docenić oryginalność tego portfela. Może nie jest on godny przyjęcia w pałacu pierwszej klasy, ale z pewnością jest zabawny. Plus, można mieć zwierzaka bez wydawania na jedzenie czy weterynarza.

Każdy ma swój styl

Zgadzamy się, że ludzie mogą ubierać się tak, jak wolą. Owszem, niektóre stylizacje bardziej przyciągają wzrok niż inne i mogą wzbudzać ciekawość przechodniów. Jednak ta kobieta zaoszczędziła sobie kłopotów, unikając spojrzeń innych.

Każdy ma swój styl

Nie wiemy, czy jest to bardzo introspektywna osoba, czy po prostu nie chciał nosić kolejnej torby w ręku. Ale uderzające jest to, że nie ma nawet wizjera – miejmy nadzieję, że był bardzo ostrożny na torach metra!

40+ pasywno-agresywnych notek, po napisaniu których ludzie musieli czuć się tak usatysfakcjonowani

Te notatki są takie niegrzeczne!

Niektórzy ludzie lubią walczyć. Inni nie za bardzo. Dla niektórych konfrontacja jest trudna, więc najlepszym sposobem na przekazanie komuś swoich negatywnych uczuć jest pozostawienie notatki. Bardzo agresywna notatka, ale pasywna z samej swojej natury. Dla osób, które nie lubią konfrontacji, ta metoda jest dobrym sposobem na przekazanie swojej frustracji osobom, które wzbudziły ich gniew. Notatki, którym się tutaj przyjrzymy, są jednymi z najbardziej zabawnych lub w inny sposób godnych uwagi. Heh, łapiesz?

Nigdy powyżej 70

Ogrzanie pokoju kosztuje dużo pieniędzy. Dlatego niektórzy ludzie lubią utrzymywać termostat poniżej poziomu, który nawet przypomina ciepłą temperaturę. Ale jeśli inne osoby mają dostęp do tego termostatu, mogą ustawić go na temperaturę, której nie lubisz.

Nigdy powyżej 70

Jeśli nie możesz znaleźć innego sposobu, aby ich powstrzymać i nie lubisz konfrontować się z nimi twarzą w twarz, po prostu napisz im notatkę, która jasno określi twoje stanowisko, prawda? Może przypomnij im, aby od czasu do czasu nosili sweter, jeśli uważasz, że to pomoże.

Słowne pole bitwy

Jeśli chodzi o walkę nuta w nutę, wymiana zazwyczaj polega na tym, że jedna nuta odpowiada drugiej. Ale gdy temat jest bardzo gorąco dyskutowany, może być zaangażowanych znacznie więcej notatek. Te osoby, niezależnie od ich liczby, kłócą się o kawę.

Słowne pole bitwy

To bardzo ważny temat do dyskusji, prawda? Niezależnie od tego, co sądzisz o kawie, prawie na pewno ktoś się z tobą nie zgodzi. Ale przynajmniej zdecydowali się na walkę w cywilny, związany z notatkami sposób. Mogło być gorzej.

Zrób to sam mamo

Wielu rodziców zmusza swoje dzieci do robienia rzeczy, na które nie mają ochoty. Zazwyczaj dzieci narzekają na to prosto w twarz, bo po co milczeć o czymś takim? Ale niektóre dzieci decydują, że notatka będzie lepsza.

Zrób to sam mamo

Cóż, są szanse, że nie była to notatka, którą dali swoim rodzicom: prawdopodobnie coś, co musieli napisać w szkole lub coś podobnego. Tak czy inaczej, pasuje to do formy pasywno-agresywnych notatek, które ktoś pisze, co go uszczęśliwiło.

Proszę, odbierz to

Wiele osób lubi koty. Ale wielu innych ludzi ich nie lubi. A czasami po prostu nie lubią niektórych kotów. Ta osoba napisała coś w rodzaju notatki, która pokazuje, co sądzi o zagubionym kocie pewnej osoby i jaki ma to na nią wpływ.

Proszę, odbierz to

Cóż, nie wszystkie koty są dobrze wychowane, więc rozumiemy, że ktoś jest trochę zdenerwowany faktem, że obcy kot wkracza do jego domu i życia. To powiedziawszy, ten rodzaj plakatu jest czymś, co zaliczymy do notatek.

Przynajmniej kradnij właściwie

Czasami nawet nie jesteś o coś zły. Więc kiedy zostawiasz notatkę, nie oskarżasz kogoś, po prostu dajesz mu więcej rad, jak lepiej wykonywać swoje przestępstwa. Tego typu notatki są w rzeczywistości najbardziej zabawne.

Przynajmniej kradnij właściwie

Nie wspominając o tym, że te notatki są dość pouczające. W rzeczywistości dowiedzieliśmy się tutaj całkiem sporo o rabarbarze, choć nie jesteśmy pewni, co zrobilibyśmy z tymi informacjami.

Przeczytaj etykietę

Czy ludzie po prostu nie rozumieją, kiedy mówisz im, że jedzenie w lodówce należy do Ciebie? Czy jedna notatka nie wystarczy, aby zwrócić ich uwagę? Cóż, zawsze możesz zostawić całą masę notatek, jeśli naprawdę musisz. Wystarczy zakryć całą lodówkę!

Przeczytaj etykietę

W ten sposób nikt nie będzie miał wymówki, aby zjeść twoje jedzenie. Zwłaszcza Debbie, ta mała złodziejka. Czy ona nie potrafi czytać? Debbie, czy wszystko musi być jeszcze bardziej oczywiste?!

Trochę osądzania

OK, nie wszyscy są mili. I choć niektóre notki mogą być całkiem zabawne, musimy przyznać, że ta jest nieco osądzająca i krytyczna. Wiemy, że niektórzy hipsterzy mogą być irytujący, ale nie wszyscy. Niektórzy hipsterzy to po prostu fajni ludzie.

Trochę osądzania

Ale może ten znak to tylko dobra zabawa. Jeśli nie, to jest trochę obraźliwy, ale prawdopodobnie większość czytających go hipsterów nie przejmuje się tym aż tak bardzo. Zwykle są całkiem fajni.

Nie obcinaj moich włosów

Niektórzy ludzie bardzo lubią swoje włosy. Ale kiedy są jeszcze dziećmi, nie mają tak naprawdę dużej autonomii w kwestii tego, jak utrzymywane są ich włosy. Zazwyczaj rodzice wybierają tego rodzaju rzeczy. Ale to nie znaczy, że dziecko nie może być nieszczęśliwe.

Nie obcinaj moich włosów

Jeśli naprawdę chcą wyrazić swój dyskomfort, piszą notatkę. A następnie dodają do tej notatki kilka ładnych bazgrołów, aby było naprawdę jasne, jak bardzo są zdenerwowani. Jak ktokolwiek mógłby odmówić tego małej dziewczynce?

Tylko dwie opcje

Znowu mamy kolejną notatkę związaną z lodówką. Najwyraźniej ludzie kradnący jedzenie to dość poważny problem, dlatego możemy spotkać się z tak wieloma przykładami jak ten. Jasne, tym razem są tylko dwa banknoty, ale jednak.

Tylko dwie opcje

Czy ludzie kiedykolwiek nauczą się jeść tylko własne jedzenie? Może ludzie powinni zacząć w jakiś sposób zamykać swoje jedzenie. Kłódki na Tupperware, ktokolwiek? To nie jest zbyt głupie, prawda?

Łatwe do odczytania

Wykresy są przyjemne, ponieważ łatwo wyjaśniają rzeczy bez większych kłopotów. Mogą być używane do wyjaśniania ludziom, co powinni, a czego nie powinni robić, zwłaszcza jeśli musisz użyć notatki zamiast prowadzić rozmowę. Przyjemne i łatwe!

Łatwy do odczytania

Po prostu nie możemy przeboleć faktu, że ktoś był na tyle pochylony, aby narysować cały wykres, po czym poszedł i umieścił go w łazience. Ludzie musieli ich naprawdę wkurzać. Cóż, problem był dość obrzydliwy.

Lista kontrolna

Masz dość ciągłego zadawania tych samych pytań? Cóż, łatwo się tym zająć: wystarczy napisać miłą notatkę, która odpowie na wszystkie często zadawane pytania. Szybki FAQ i wszystkie problemy są rozwiązane.

Lista kontrolna

Oszczędza to wielu bólów głowy, a każdy otrzymuje informacje, których potrzebuje. Wszyscy wygrywają. Co ważniejsze, twoja cierpliwość przetrwa, co jest najważniejsze.

Dzięki, Tiffany

Gdyby ryby miały palce, pisałyby takie rzeczy o ludziach, którzy nie dbają o nie odpowiednio. W tym przypadku ktoś inny napisał tę notatkę w imieniu ryby. Ryby muszą być karmione w odpowiednim czasie! Przynajmniej Tiffany o to zadbała.

Dzięki, Tiffany

Miejmy jednak nadzieję, że odbiorca notatki wyciągnie wnioski i od tej pory będzie dbał o ryby. Życie ryb też ma znaczenie! Dbaj o te biedne istoty!

[post_page_itle]

Oznaczanie swojego miejsca

Mieszkanie w zaśnieżonym, zamarzniętym obszarze oznacza, że musisz radzić sobie z rzeczywistością zaśnieżonych miejsc parkingowych. Często będziesz musiał wykopać miejsce do zaparkowania samochodu. A jeśli ktoś zajmie to ciężko zarobione miejsce? Cóż, oczywiście nikt nie będzie z tego zadowolony.

Oznaczanie swojego miejsca

Jeśli nie możesz znaleźć czasu na konfrontację z nimi, możesz po prostu zostawić mocno sformułowany list, informując ich, jak ciężko musiałeś pracować, aby zabezpieczyć to miejsce parkingowe, a także jak bardzo są nierozważni. Działa za każdym razem.

Bardzo cenne pamiątki

Wiele osób zostawia notatki w lodówce do przeczytania. Zazwyczaj są to osoby, które jedzą jedzenie, które do nich nie należy. Jednak trudno jest skłonić ludzi do słuchania tych notatek. Być może wszystko, co musisz zrobić, to uczynić notatkę bardziej interesującą.

Bardzo cenne pamiątki

Wymyślenie czegoś interesującego na temat danej żywności może faktycznie załatwić sprawę. Oznacz swoje jajka jako pamiątki rodzinne lub coś podobnego. To z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto je twoje jedzenie, choć może zjeść twoje jedzenie niezależnie od tego.

Mamy tutaj standardy

Używanie notatek do odpowiadania na notatki nie zdarza się zbyt często. Ale kiedy już się zdarzy, może być całkiem zabawne. Oto jedna z takich sytuacji, w której ktoś poczuł się trochę niezadowolony z niskich standardów panujących w jego miejscu pracy.

Mamy tutaj standardy

W końcu są firmą z listy Fortune 500. Comic Sans jest poniżej ich poziomu! Przynajmniej ktoś z kierownictwa tak uważa. Niekoniecznie się z tym nie zgadzamy, choć może to wynikać z tego, że ogólnie nie lubimy Comic Sans. Czy to stronnicze?

Dbałość o szczegóły

Jeśli zamierzasz napisać notatkę, powinieneś przynajmniej upewnić się, że jest ona napisana na najwyższym poziomie sztuki językowej. W przeciwnym razie ludzie mogą cię o to oskarżyć, podobnie jak robią to w Internecie. Niektórzy ludzie są po prostu przywiązani do szczegółów.

Dbałość o szczegóły

Poza tym, ideą pasywno-agresywnej notatki jest poprawienie sobie samopoczucia, więc poprawianie kogoś, aby wszyscy to widzieli, nie sprzyja temu, prawda? Dobra gramatyka i ortografia to droga do pewności siebie! I godność.

Zrób to dla mnie

Jeśli masz współlokatorów, możesz zdecydować się na rozmowę z nimi za pośrednictwem notatek, a nie jakiejkolwiek innej opcji. Może po prostu nie lubisz z nimi rozmawiać, co jest całkiem w porządku. Więc zostaw im notatkę w miejscu, w którym ci przeszkadzają. Zazwyczaj ją widzą.

Zrób to dla mnie

Oczywiście to, jak na to zareagują, to już zupełnie inna sprawa, prawda? Większość ludzi nie traktuje notatek zbyt poważnie, a jeśli byliby na tyle rozważni, by w ogóle nie robić tej irytującej rzeczy, to jest szansa, że notatka i tak nie byłaby potrzebna.

Cienko zawoalowany krzyk

To interesująca rzecz, którą można nazwać “notatką”, ale i tak ją dołączymy. W końcu jest to fragment tekstu pisanego, który jest używany do wywołania kogoś w pasywno-agresywny sposób. Tym razem jest to hasło do Wi-Fi, które często jest podsłuchiwane przez inne osoby.

Cienko zawoalowany krzyk

Wiele osób zmienia nazwę swojego hasła Wi-Fi, aby wysłać cienko zawoalowaną wiadomość do osób próbujących je wykraść. To tylko jeden z takich przykładów. Kreatywność jest zawsze imponująca.

Witamy

Osoby pracujące w branży usługowej rzadko mogą powiedzieć to, co naprawdę leży im na sercu. Notatki są sposobem na przekazanie swoich pomysłów bez obciążania siebie. To także świetny sposób na bycie nieco pasywno-agresywnym wobec klientów.

Witamy

Ta notatka o obszarach, w których nie można palić, jest wyraźnym przykładem pracownika obsługi, który czuje potrzebę bycia nieco agresywnym wobec swoich klientów. Ale nie możemy ich za to winić: ciężko jest pracować w branży usługowej!

Powiedz mi, co naprawdę czujesz

Rodzina powinna wysyłać ci kartki, które dokładnie odzwierciedlają to, co do ciebie czują. Cóż, większość kartek jest całkiem dobrze sformułowana i mówi całkiem miłe rzeczy. Czasami jednak nie jest to zgodne z tym, co czuje do ciebie rodzina. Kiedy tak się dzieje, mogą edytować kartkę, aby wyrazić swoje prawdziwe uczucia.

Powiedz mi, co naprawdę czujesz

Cóż, przynajmniej w tym przypadku nie ma możliwości błędnej interpretacji tego, co do ciebie czują, prawda? Czy nie lepiej jest wiedzieć na pewno, nawet jeśli rzeczy, które wiesz, nie są zbyt miłe? Wiedza to potęga, a także świetny sposób na poznanie swoich przyjaciół.

Duża różnica

Kiedy większość ludzi słyszy słowo “bufet”, automatycznie zakłada, że oznacza to bufet “wszystko, co możesz zjeść”. Jednak nie zawsze tak jest. W rzeczywistości istnieje wiele bufetów, które nie pozwalają na zjedzenie wszystkiego, co chcesz.

Duża różnica

Konieczność mówienia o tym każdej osobie w restauracji byłaby męcząca, więc zapisanie notatki, aby wyjaśnić wszystko łatwiej (i z pewną dozą pasywnej agresji) jest prawdopodobnie najbardziej efektywną opcją.

Pilnuj swoich spraw

Pracujesz w kabinie z innymi pracownikami w pobliżu? Zazwyczaj są oni skłonni powiedzieć ci, jeśli uważają, że coś jest nie tak z twoją pracą. Jeśli jednak nie lubią konfrontacji, mogą po prostu użyć notatki, aby przekazać swój punkt widzenia.

Pilnuj swoich spraw

W ten sposób pozostają anonimowi, co oznacza, że nie muszą z nikim walczyć. Ale jednocześnie mogą wypowiedzieć się przeciwko komuś, kogo chcą osądzić. Czy naprawdę nie mogą zająć się swoimi sprawami?

Wzywanie do wyjścia

Na początku ta notatka wydaje się nie być uważana za pasywno-agresywną. Ale jest całkiem oczywiste, że wzywają Jaya Parkera, kimkolwiek on jest. Cóż, może powinien był jeść swoje jedzenie jak normalny człowiek.

Wzywanie do wyjścia

Tak czy inaczej, w tę notatkę włożono wiele wysiłku. Ktoś musiał przecież wymyślić cały anagram! Chwała im za to, że wykorzystali swój gniew i frustrację w kreatywny sposób. Niektórzy ludzie tego nie potrafią.

Rozstańmy się

Kiedy przekazujesz swoim pracodawcom notatkę informującą ich, że nie będziesz już dla nich pracować, masz tendencję do pokazywania, jak bardzo ich lubiłeś lub nie. Ta notatka jasno pokazuje, że ta osoba nie lubiła miejsca, w którym pracowała.

Rozstańmy się

Sama notatka jest w rzeczywistości dość wymowna, mimo że jest bardzo niezadowolona i nieszczęśliwa. To samo w sobie czyni ją co najmniej bardziej interesującą do przeczytania. Cóż za sposób na spalenie tych mostów.

Prawda o tym

Bagażowi mają ciężką pracę. Cóż, wszystko, co robią, to noszenie ciężkich rzeczy, ale to samo w sobie może być bardzo wymagające. Dlatego też mogą tworzyć “notatki” takie jak ta, wyrażające to, co czują w sposób, którego nie mogą normalnie powiedzieć ludziom.

Prawda o tym

O to właśnie chodzi w pasywno-agresywnych notatkach, prawda? Są one świetnym sposobem na powiedzenie rzeczy, których tak naprawdę nie można powiedzieć ludziom. Jest to również świetny sposób dla osób, które nie są zbyt wojownicze, aby wyrzucić z siebie frustrujące rzeczy.

Kilka pomocnych rad

Większość pasywno-agresywnych notatek powstrzymuje się od bezpośredniej konfrontacji i przedstawia pewnego rodzaju pozory, które sprawiają, że brzmi to tak, jakby próbowali tylko pomóc. To jest jedna z takich notatek. Cóż, w tym przypadku nie możemy ich winić.

Kilka pomocnych rad

Ludzie krzyczący na całe gardło późno w nocy są dość irytujący, nie da się temu zaprzeczyć. Jeśli nie możesz zidentyfikować, kim są, pozostawienie im notatki może być jedynym sposobem na wyrażenie swoich niezadowolonych uczuć.

Zachowaj czystość

Próba ochrony niewinnego dziecka przed niebezpieczeństwami świata jest trudniejsza niż kiedykolwiek, biorąc pod uwagę, jak łatwo jest uzyskać informacje w dzisiejszych czasach. Ale przynajmniej powinieneś być w stanie uniknąć takich rzeczy od swoich sąsiadów, prawda? Pasywno-agresywna notatka może w tym pomóc.

Zachowaj czystość

Przynajmniej może to sprawić, że sąsiedzi będą bardziej uważni na swoje działania. Z drugiej strony, mogą robić co chcą, ale może mogliby to robić trochę ciszej, nie?

Myśląc o Tobie

Mężowie i żony mogą się kochać (czasami), ale to nie znaczy, że nie mają do siebie pretensji. Zazwyczaj są to drobne rzeczy, takie jak odkładanie deski klozetowej czy zrzędzenie. I oczywiście te małe rzeczy zwykle skutkują małymi strzałami w siebie nawzajem.

Myśląc o Tobie

Czasami drobna uwaga jest lepszym sposobem na zrobienie takich ujęć, ponieważ wtedy można je zinterpretować jako bezczelne, a nie obraźliwe. To najlepszy sposób na zrobienie tych małych potshotów bez rozpoczynania czegokolwiek.

W porządku, Wiseguy

Typy ludzi, którzy odpowiadają na pasywno-agresywne notatki, to zazwyczaj typy ludzi, którzy mają po swojej stronie dużo sarkazmu i bezczelności. Oto przykład kogoś, kto wyraźnie uważa się za bardzo zabawnego.

W porządku, Wiseguy

Musimy jednak powiedzieć, że to dość obrzydliwe, że upolowali muchę tylko dla tego żartu. Czy zrobili szkolny projekt tylko po to, by to podkreślić? To więcej niż trochę denerwujące, by posuwać się do takich rzeczy.

Nie zwracaj na to uwagi

Kiedy jesteś naprawdę głośny, twoi sąsiedzi mogą założyć, że dzieje się coś złego. Ale może po prostu grasz w grę wideo online, a wszyscy ci internetowi nieznajomi cały czas z powodzeniem cię obrzucają.

Nie zwracaj na to uwagi

Tego rodzaju sytuacje zwykle kończą się dużą ilością krzyków i tak dalej, a jeśli musisz to wyjaśnić, notatka jest czymś, na czym możesz polegać, jeśli musisz. Zwykle działają przyzwoicie, zakładając, że są rzeczywiście czytane.

Bardziej agresywny niż większość

Ludzie, którzy mają psy, powinni zbierać ich odchody, aby utrzymać trawę w czystości dla innych ludzi. Jednak nie wszyscy właściciele psów to robią, mimo że powinni. Jeśli irytuje Cię takie zachowanie, możesz zrobić to, co zrobił ten osobnik.

Bardziej agresywny niż większość

Cóż, samodzielne zbieranie całej tej psiej kupy wydaje się dość obrzydliwe. Nie ma jednak wątpliwości, że w ten sposób można łatwo osiągnąć swój cel. Również w dość obrzydliwy sposób, ale przynajmniej w poprzek.

Naucz się oszczędzać

Papier toaletowy nie jest tani, wiesz? Cóż, nie jest strasznie drogi, ale tak czy inaczej, każde pieniądze, których nie musisz wydawać, to pieniądze lepiej wydane. Jeśli więc musisz dzielić się papierem toaletowym, możesz poczuć potrzebę przypomnienia tym, z którymi się dzielisz, o oszczędzaniu tam, gdzie możesz.

Naucz się oszczędzać

Czy jest na to lepszy sposób niż pisanie notatek bezpośrednio na papierze toaletowym? Nie ma możliwości, by osoba, z którą się dzielisz, tego nie zauważyła, prawda? Oczywiście jest coś do powiedzenia na temat tego, ile markerów się marnuje.

Przynajmniej bycie uczciwym

Jeśli uderzysz w czyjś samochód, powinieneś zostawić mu informacje o swoim ubezpieczeniu, aby można było naprawić szkody. Ale wiesz, nie każdy chce to zrobić. Niektórzy ludzie lubią udawać, że są odpowiedzialni.

Przynajmniej bycie uczciwym

Ale przynajmniej przeprosili, prawda? To sprawia, że jest… trochę lepiej? Niewiele, ale trochę. Mogli być całkowicie niegrzeczni i nie przepraszać, co jest nieco bardziej irytujące i niewybaczalne.

Bardzo niegrzeczny i szczery

Trudno nam nazwać tę notatkę pasywno-agresywną, ponieważ wydaje się ona po prostu… agresywna. Właściwie, to jest całkiem otwarcie o tym, jak bardzo są niezadowoleni. Przedstawiają się nawet jako “zniesmaczeni”. Nie ma nic bardziej osądzającego niż to.

Bardzo niegrzeczny i szczery

Więc może nie pasuje idealnie, ale uważamy, że jest wystarczająco blisko, aby znaleźć się na tej liście, biorąc pod uwagę wiele różnych rzeczy. Mimo to, co za agresywny list!

Tysiąc przekleństw na ciebie!

Jeśli masz zamiar zostawić notatkę, równie dobrze możesz sprawić, że będzie to bardzo interesująca notatka do przeczytania, prawda? Ta znajduje się na szczycie listy pod względem wyjątkowości i przyjemności z czytania. Jest również bardzo pasywno-agresywna i dość elokwentna.

Tysiąc przekleństw na ciebie!

To długa lista przekleństw. Następny jest jakiś heks? Czy naprawdę musisz życzyć im tych wszystkich złych rzeczy za brudne naczynia? Cóż, wiemy, jak irytujące może być, gdy ludzie nie sprzątają po sobie.

Dwójka

OK, więc trochę oszukujemy w tym przypadku, ponieważ jest on oczywiście powiązany z poprzednią notką. Ale jest tak zabawna, że musimy ją dołączyć bez względu na wszystko. Poza tym, jest to technicznie inna nuta, więc jest to uczciwa gra!

Dwójka

W tym momencie może jesteśmy skłonni przyznać, że pozostawianie naczyń w zlewie jest dość szorstkie, zwłaszcza gdy przeszkadza to innej osobie w gotowaniu i sprzątaniu. Zadbaj o swój bałagan lub zostań przeklęty w taki sposób!

To po prostu niegrzeczne

Ta notatka naprawdę przypomina nam te mamy lub babcie, które zawsze mają złe rzeczy do powiedzenia, ale w subtelny, nie tak oczywisty sposób. Wiesz, w sposób, w którym wiesz, że cię obrażają, ale nie możesz ich o to zapytać, ponieważ nie było to bezpośrednie.

To po prostu niegrzeczne

Nie jesteśmy pewni, dlaczego ta notatka została napisana, ale z pewnością jest dość niegrzeczna. Wręcz obraźliwa, naprawdę. Nie trzeba dodawać, że nie akceptujemy tego typu rzeczy.

Odbieranie połączeń

Odpowiadanie na wiadomość pozostawioną w celu oskarżenia z pewną dozą złości jest całkiem zrozumiałe. To powiedziawszy, nie jesteśmy pewni, czy dana osoba powinna być określana jako zadufana w sobie. W końcu trzaskanie drzwiami o niewłaściwej porze dnia lub nocy jest dość niegrzeczne.

Odbieranie połączeń

Nie żebyśmy mogli powiedzieć, kto zasługuje, a kto nie zasługuje na krytykę. Tak czy inaczej, jest całkiem jasne, że ludzie, którzy napisali te pasywno-agresywne notatki, są wycięci z tego samego materiału.

Kup popielniczkę

Najlepsze pasywno-agresywne notatki to te, które nie są napisane na papierze. Są one szczególnie dobre, jeśli używają specjalnych materiałów, które potwierdzają ich punkt widzenia. Wystarczy spojrzeć na to, co mamy na myśli. To bardzo sprytne.

Kup popielniczkę

W końcu jest tu dobry punkt. Z całym tym popiołem na ziemi, ktoś był w stanie przeliterować wszystkie te słowa całkiem dużymi literami. To dużo popiołu pozostawionego na otwartej przestrzeni.

Czy to plagiat?

W porządku, więc ta mała przemowa jest całkowicie zerżnięta z pewnego filmu z Liamem Neesonem w roli głównej. Ale hej, to naprawdę dobra przemowa! Nie można nikogo winić za używanie jej w odpowiednich sytuacjach, prawda? A to jest zdecydowanie odpowiednia sytuacja.

Czy to plagiat?

W końcu kawa bezkofeinowa w zwykłym dzbanku do kawy? To po prostu ohydne. To przemówienie idealnie pasuje do przestępcy tego stopnia. Wszyscy możemy się co do tego zgodzić, prawda?

Znowu kolacja

Kiedy mieszka się w domu pełnym ludzi, jest wiele obowiązków, które trzeba podzielić. Zawsze najlepiej jest dzielić się tymi obowiązkami. W przeciwnym razie możesz skończyć, znajdując w posiłku niegrzeczną notatkę, taką jak ta.

Znowu kolacja

Najwyraźniej ta osoba jest zmęczona przygotowywaniem obiadu i chce trochę odpocząć. Gdyby tak nie było, nie poświęciłaby czasu na wygrawerowanie wierzchu tego placka pasterskiego.

Odbierz

Kiedy jesteś właścicielem psa, jednym z zadań, które musisz wykonywać codziennie, jest wyprowadzanie go na spacer. Pozwala im to na ćwiczenia fizyczne, a także na skorzystanie z toalety. Ale większość miast wymaga, abyś zbierał kupy, gdy jesteś – i to zrozumiałe!

Odbierz

Najwyraźniej ta kobieta tego nie robi, a ta osoba, chcąc przekazać wiadomość, postanowiła zostawić tę pasywno-agresywną notatkę, aby wszyscy mogli ją zobaczyć.

Dbaj o czystość

Zawsze miło jest, gdy kompleks apartamentów posiada pralnię. Pozwala to upewnić się, że ubrania są wyjątkowo czyste, ale najwyraźniej ta pralnia ma jeden problem.

Dbaj o czystość

Być może ta osoba weszła na nagą osobę robiącą pranie i tak powstała ta notatka. Pozostaje tylko pytanie – dlaczego ta osoba robi pranie bez ubrania?

Rozgryź to

Kiedy mieszkasz w kompleksie apartamentów, często możesz usłyszeć, co dzieje się w mieszkaniach w pobliżu. Jeśli ściany są wystarczająco cienkie, czasami można nawet usłyszeć je nad i pod sobą.

Rozgryź to

Zmęczona krzykami i wrzaskami, osoba ta postanowiła zostawić notatkę dla jednego ze swoich sąsiadów, dając mu odrobinę przyjaznej – lub pasywno-agresywnej – rady.

Krytycy!

Niektórzy ludzie po prostu naprawdę lubią muzykę i śpiewają razem ze swoimi ulubionymi piosenkami. Może niekoniecznie uważają, że mają najlepszy głos, ale zdecydowanie czują rytm i po prostu muszą dać upust muzyce.

Krytycy!

Ta osoba poczuła, że musi być krytykiem i zostawić tę niegrzeczną notatkę na drzwiach wejściowych sąsiada. Nie odważyła się nawet podpisać prawdziwym imieniem i nazwiskiem!

Trochę WD40

Hałas z mieszkań innych ludzi jest irytujący o każdej porze dnia. Ale jest to szczególnie uciążliwe, gdy przychodzi do późnych godzin nocnych, ponieważ jest to czas, w którym próbujesz się trochę wyciszyć.

Trochę WD40

Sąsiadka starała się tylko uprzejmie doradzić facetowi i była w tym niezwykle pomocna. W rzeczywistości przyznała nawet, że była pod wrażeniem wytrzymałości swojego sąsiada. Mimo to, trochę WD40 dobrze zrobi całemu budynkowi mieszkalnemu…

Raport z postępów

Czasami pozostawione notatki mogą być urocze, ale wciąż trochę niegrzeczne. Ten dzieciak zdecydował, że nadszedł czas, aby jego mama zrozumiała, jak to jest mieć do czynienia z ocenami. Stworzyła więc dla niej tę bardzo uroczą kartę raportu.

Raport z postępów

Wygląda na to, że wykonuje dobrą robotę prawie we wszystkim, z wyjątkiem gotowania obiadu – to po prostu nie ma zastosowania. Wygląda na to, że mama niedźwiedzica nie gotuje obiadu tak często, jak chciałaby jej córka. A może dania po prostu nie są tak pyszne?

Pokażę ci

Kiedy pracujesz w budynku biurowym lub zakładzie, w którym wszyscy dzielą łazienkę, należy zachować pewną etykietę. Jedną z nich jest upewnienie się, że nie kapiesz na deski sedesowe.

Pokażę ci

Ta osoba pomyślała, że po prostu zostawi miłą notatkę, podając trochę schematu instruktażowego, jak to wygląda. Wydaje nam się to uczciwe!

Publiczna toaleta

W publicznych toaletach dzieje się wiele rzeczy, o których nikt nie chce rozmawiać. Ale jeśli jest to toaleta połączona z biurem lub firmą, należy zachować pewną ostrożność podczas korzystania z niej.

Publiczna toaleta

Na przykład, nie powinieneś wysadzać toalety w pracy bez posiadania przy sobie jakiegoś dezodorantu, aby pomieszczenie znów ładnie pachniało. To zwykła uprzejmość!

Następnym razem

Wiele miast zezwala ludziom na wyrzucanie śmieci przy krawężnikach, które są odbierane przez śmieciarzy w określone dni. Ale niektórzy ludzie korzystają z tego i po prostu zostawiają swoje rzeczy leżące w pobliżu przez cały tydzień.

Następnym razem

Osoba ta chciała upewnić się, że sprawca jest świadomy, że zna zasady i jest skłonny pomóc mu ten jeden raz.

Prawda!

Po długim, ciężkim dniu, czasami jedyne czego pragniesz to 15-minutowa przerwa, podczas której możesz wziąć batonika lub paczkę chipsów i zrelaksować się. Nie potrzebujesz niczego innego, co by Cię stresowało.

Prawda!

Ale może to być frustrujące, gdy maszyna decyduje się zabrać ci pieniądze i nie dać ci tego, czego chcesz. Ta osoba postanowiła więc zostawić notatkę dla faceta, który napełnia automat, aby poinformować go o swoich odczuciach na temat tej sytuacji.

Powtarzający się przestępca

Po wielokrotnym doświadczaniu pewnych rzeczy, czasami ludzie stają się po prostu zmęczeni i sfrustrowani. Ta osoba zastosowała jednak kreatywną metodę rozwiązania tego problemu. Zostawiła winowajcy tę słodką, małą notatkę.

Powtarzający się przestępca

Dołączyli nawet diagramy obrazkowe, aby przestępca mógł naprawdę zrozumieć, dlaczego inni są tak sfrustrowani. Mimo to nie jesteśmy pewni, czy pozostawienie go na filiżance herbaty było najlepszym pomysłem.

Wyjaśniając to dla Ciebie

Czasami, bez względu na to, co robisz, zachorujesz w pracy. Może to być krępujące i pozostawić cię w sytuacjach, o których ludzie ciągle mówią. Kiedy tak się dzieje, może się zdarzyć, że nie będziesz w stanie dotrzeć tam, gdzie musisz.

Wyjaśniając to dla Ciebie

Tak więc, chociaż rozumiemy, skąd pochodzi ta osoba, jest to również dobra okazja, aby okazać jej trochę współczucia, zamiast publikować pasywno-agresywną notatkę na temat sytuacji.

Widzimy się

Większość miejsc pracy posiada pewnego rodzaju monitoring wideo. Oznacza to, że nic nie ujdzie ci na sucho, a notatka tej osoby jest tego dowodem. Wygląda na to, że ktoś zostawiał śmieci i jedzenie w zlewie, aby inni mogli je pozbierać.

Widzimy się

Przynajmniej ta osoba tak naprawdę nie wyzywała ich za pierwszym razem, ale najwyraźniej istnieje szansa, że tożsamość winowajcy może w końcu wyjść na jaw.

Tylko mała sugestia

Zdecydowanie rozumiemy frustrację, która pojawia się, gdy trzeba posprzątać po innych ludziach – zwłaszcza, gdy tak naprawdę nie jest tak trudno spłukać naczynie i włożyć je do zlewu.

Tylko mała sugestia

Ale ta osoba wyładowała swoją frustrację w zupełnie inny sposób za pomocą tej wyjątkowej i dość artystycznej notatki. Było to trochę pasywno-agresywne i niegrzeczne, ale wciąż trafia w sedno.

Jedzenie na randce

Aby upewnić się, że wszystko pozostaje świeże i czyste, można wprowadzić wiele umiejętności organizacyjnych i wytycznych. Jednym z najczęściej stosowanych jest datowanie żywności w lodówce.

Jedzenie na randce

Ta osoba jednak czuła się w jakiś sposób i chciała być trochę pasywno-agresywna, a także sarkastyczna, jeśli chodzi o notatkę pozostawioną na lodówce. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że jest to trochę zabawne!

Mały kalambur

Wiele prac biurowych wymaga codziennego korzystania z kopiarek lub drukarek. Czasami te maszyny niekoniecznie są najnowsze i mają sporo usterek. Ta osoba obraziła się na to i uznała, że musi zostawić notatkę dla wszystkich.

Mały kalambur

Być może pomyśleli, że wykorzystanie odrobiny humoru złagodzi cios bomb prawdy, które wyszły z tej notatki. Ale nie zostawili też podpisu, więc jest to trochę niegrzeczny i pasywno-agresywny sposób radzenia sobie z sytuacją.

Wejdź powoli

Niektóre prace wymagają dużo spokoju i cierpliwości, aby pracownicy mogli skoncentrować się na tym, co robią. Programowanie jest zdecydowanie jednym z nich. Ale inni ludzie w tym biurowcu postanowili trochę się zabawić z tymi skupionymi programistami.

Wejdź powoli

Mimo to, jeśli chcesz mieć pewność, że ludzie wchodzą do pokoju cicho, możesz po prostu poprosić ich, aby następnym razem wchodzili cicho.

Sprawdź!

Wiesz, że pracujesz w miejscu z grupą sarkastycznych ludzi, kiedy umieszczasz prostą notatkę, taką jak ta, i tak właśnie się dzieje. Powiadomienie jest proste i nie jest całkowicie niegrzeczne, ale mimo to wydaje się być nieco protekcjonalne.

Sprawdź!

Jednak ludzie, którzy odpowiedzieli na notatkę, również nie pomagają sytuacji. Może jest to coś, co powinni poruszyć na następnym spotkaniu w biurze. Prawdopodobnie zareagowalibyśmy tak samo na tę notatkę.

Zostaw moje rzeczy w spokoju

Czasami miło jest mieć w pracy swoje osobiste rzeczy. Wiele miejsc ma małe pokoje socjalne, więc posiadanie własnego kubka do kawy może być miłym akcentem i na kilka sekund oderwać cię od stresującej pracy.

Zostaw moje rzeczy w spokoju

Ale otwierasz się również na ludzi dotykających twoich rzeczy. Ta osoba chciała po prostu zostawić notatkę, aby ludzie tego nie robili, a jej sarkastyczni koledzy z pracy musieli wziąć odwet.

Wydaje się agresywny

Podobnie jak ze wszystkim innym, są ludzie, którzy przywiązują się do pewnych rzeczy na swoich biurkach. Dla niektórych jest to przycisk do papieru, a dla innych kubek do kawy. Dla tej osoby najwyraźniej jest to długopis.

Wydaje się agresywny

W pewnym sensie rozumiemy, ponieważ wydaje się, że długopisy zawsze znikają. Ale grożenie odebraniem komuś duszy wydaje się nieco wygórowaną ceną za kogoś, kto właśnie odszedł z atramentem.

Podążaj szlakiem

Zawsze miło jest zostawić notatkę, gdy wychodzisz z biura, aby ludzie, którzy przychodzą cię zobaczyć, wiedzieli, że cię nie ma. Ten facet tak zrobił, ale niestety reszta jego kolegów z drużyny chciała być trochę dziecinna.

Podążaj szlakiem

Tak więc, utrzymywali notatkę prawie tak, jakby to było poszukiwanie skarbów. Chcielibyśmy zobaczyć minę tego faceta, gdy wrócił do swojego biura. Założymy się, że trochę się uśmiał!

Lekcje życia

Czasami, gdy budynki biurowe są przebudowywane, przenoszone są różne rzeczy. Aby zrozumieć, że rzeczy będą w ciągłym ruchu, pozostawia się notatki – takie jak ta, która mówi, że “drukarka jest tutaj tymczasowo”.

Lekcje życia

Oczywiście ktoś w pasywno-agresywny sposób podszedł do sprawy nieco filozoficznie i zostawił przyklejoną karteczkę. Chociaż mają rację, wydaje się, że to trochę za dużo jak na tego typu atmosferę.

Trzymanie go jako zakładnika

W odpowiedzi na kogoś, kto jest bardzo zaborczy wobec swoich długopisów, ta osoba przyjęła nowy sposób zwracania długopisu. Oczywiście jest to humorystyczne, ale wydaje się też nieco dziecinne.

Trzymanie go jako zakładnika

Wiedzą, że to jest zepsute, ponieważ w notatce napisali nawet, aby nie powiadamiać działu HR ani kierownictwa. Jeśli więc tak się czuli, to dlaczego w ogóle podjęli ryzyko pozostawienia tej notatki?

Punkt przyjęty

Dla tych, którzy mieszkają w domu z więcej niż jedną osobą lub pracują w miejscu, które ma kuchnię dla personelu, może być dość irytujące, gdy wchodzisz i znajdujesz naczynia w zlewie. Nikt nie chce być osobą, która nieustannie musi sprzątać po innych.

Punkt przyjęty

Tak więc ta osoba postanowiła być trochę artystyczna, gdy zostawiła swoją notatkę. W rzeczywistości jest to całkiem sprytne i trochę humorystyczne – choć jesteśmy pewni, że ludzie, którzy zostawiali naczynia, nie uważali tego za zabawne. Mamy jednak nadzieję, że notatka trafiła w sedno!

Rób co mówię!

Jedną rzeczą jest stworzenie nowego systemu w biurze i pozostawienie notatek z instrukcjami. Jeśli jednak zamierzasz to zrobić, musisz upewnić się, że notatka nie jest sprzeczna z czymś, co ma miejsce w tej sytuacji.

Rób co mówię!

Ta osoba zostawiła tę notatkę, a reszta personelu chciała się upewnić, że rozumie, że ktoś był trochę hipokrytą, ustanawiając nowe zasady. W końcu notatka została przymocowana do ściany za pomocą pinezek.

Zaczynamy od nowa

Czasami fajnie jest dodać trochę humoru do środowiska pracy. Tak więc, posiadanie zabawnych małych notatek na ścianach i we wszystkich innych miejscach może faktycznie wzbudzić odrobinę dumy i pomóc w budowaniu relacji między pracownikami.

Zaczynamy od nowa

Ale kiedy zostawiasz taką notatkę, otwierasz się na wiele sarkazmu i półgrzecznych wiadomości. Weźmy na przykład tę – która naszym zdaniem jest całkiem dowcipna!

Jak masz na imię?

Tak więc, kiedy przynosisz jedzenie lub napoje do pracy i umieszczasz je w lodówce, często martwisz się, czy twoi współpracownicy wezmą twoje rzeczy. Właśnie dlatego oryginalny Dave zostawił swoją zieloną herbatę w lodówce wraz z notatką napisaną na taśmie maskującej.

Jak masz na imię?

Niestety, jego imię jest dość powszechne, więc mogło to nie być rozwiązanie, którego naprawdę szukał. Drugi Dave zostawił po sobie bezcenną notatkę i choć niektórzy mogą uznać ją za niegrzeczną, my zdecydowanie uważamy ją za zabawną.

Dobry pomysł

Kiedy pracujesz w małych firmach, czasami nie jest tak łatwo wymienić zepsuty sprzęt, jak w większej firmie. Często trzeba więc radzić sobie z zepsutymi drukarkami i innymi technologiami, dopóki nie uda się znaleźć lub kupić nowych.

Dobry pomysł

Ta osoba próbowała uratować trochę życia dzięki tej zepsutej drukarce. Chociaż wiadomość jest trochę krótka i być może nieco niegrzeczna, to i tak trafia w sedno.

Nauka na własnej skórze

Zawsze, gdy myślisz, że coś jest trzymane w tajemnicy, prawdopodobnie się mylisz. Ktoś zawsze zdaje się wiedzieć, bez względu na to, jak bardzo starasz się to ukryć. Jeśli nigdy tego nie ujawni, to wszystko jest w porządku. Ale jeśli zostawiają notatkę, aby dać ci znać…

Nauka na własnej skórze

Cóż, jesteś w porządku, w zależności od tego, kto to czyta. Ale zakładamy, że ta notatka była prawdopodobnie widziana przez ludzi, którzy byliby bardzo osądzający. Prawdopodobnie w tej sytuacji było kilka bardzo nieszczęśliwych dzieci.

Daj mi pieniądze

Nawet dzieci muszą w pewnym momencie pisać nieco pasywno-agresywne notatki. Rzecz w tym, że mogą napisać je do dziwnego odbiorcy. To dziecko uważało, że wróżka zębuszka zbyt długo zwlekała z dostarczeniem im pieniędzy, więc napisało list.

Daj mi pieniądze

To nie jest tak przyjazne, jak listy pisane do Świętego Mikołaja, prawda? Cóż, przynajmniej dzieciak był nieco przepraszający. Być może nigdy się nie dowiemy, czy wróżka wykonała swoją pracę nieco szybciej, ale mamy nadzieję, że tak.

Mów jak jest

Zwykle nie uważamy polityków za zbyt uczciwych, ale jest kilku, którzy faktycznie podzielają z nami pewne poglądy. Czytając tę notatkę, można się przekonać, że nie jesteśmy osamotnieni, gdy uważamy, że rząd nie skupia się na właściwych priorytetach.

Mów jak jest

Ten facet najwyraźniej uważał, że priorytety polityczne nie są na właściwym miejscu. Cóż, biorąc pod uwagę prezentowane tutaj treści, nie możemy się nie zgodzić.

Nauka w górę

Jeśli coś jest zbyt trudne do wyjaśnienia, zawsze możesz zostawić notatkę informacyjną. W tym przypadku bardzo pouczającą notatkę. Może ten facet jest naukowcem, a może po prostu jest bardzo dobrze poinformowany. Tak czy inaczej, zastanawiamy się, ile osób przeczytałoby coś tak długiego.

Nauka w górę

Gdyby jednak ją przeczytali, dowiedzieliby się co nieco o sposobie działania klimatyzatorów. Wiele naprawdę interesujących informacji. Sami uważamy się za oświeconych po przeczytaniu tej notatki.

W tak wielu słowach

Notatki powinny być krótkie i słodkie, ale nie jest to coś, na czym zależy inteligentnym ludziom. A raczej, ludzie z tytułami naukowymi mają tendencję do wyjaśniania się w większej liczbie słów: trzeba wykorzystać te wszystkie pieniądze do pracy, prawda?

W tak wielu słowach

Ale hej, czasami te długie notatki są w rzeczywistości o wiele bardziej interesujące do przeczytania niż zwykła notatka, a jeśli jest zauważalna w taki sposób, to ludzie są bardziej skłonni zwrócić na nią uwagę, prawda? To sprawia, że jest jeszcze lepsza w swoim celu.