Gdy czujesz się przygnębiony, te 45 zdrowych zdjęć z pewnością podniesie Cię na duchu

This article appeared in www.cleverclassic.com and has been published here with permission.
When Feeling Downing, These Wholesome Pics Are Sure to Lift You Up

Czasami świat nie jest tak zły i przerażający, jak się wydaje w wiadomościach. Czasami internet przynosi historie, które napełniają cię nadzieją i radością, których świat nigdy nie ma dość. Właśnie dlatego stworzyliśmy listę obrazów generowanych przez użytkowników, postów w mediach społecznościowych i zrzutów ekranu, które są tak zdrowe, że nie będziesz w stanie przestać się uśmiechać!

Jak dumna matka kwoka

Większość z nas nawet nie wyobraża sobie, jak to jest dorastać w sierocińcu. Może być trudno przetrwać bez wsparcia rodziców. Ta kobieta zapewniła to wsparcie jednemu szczęśliwemu dziecku w Tanzanii.

Jak dumna matka kwoka

Jego wspaniały uśmiech mówi wszystko. Ta kobieta pomogła temu chłopcu spełnić jego marzenie, a teraz świat ma nowego współczującego, życzliwego lekarza, który sprawi, że wizyty lekarskie będą nieco zdrowsze. Potrzebujemy więcej takich historii.

W końcu odpoczął

Nikt z nas nie chce wyobrażać sobie bólu związanego z utratą partnera, ale niestety jest to coś, czego większość z nas prędzej czy później doświadczy. Kiedy więc twój partner marzy o miejscu, w którym spocznie, robisz wszystko, co w twojej mocy, aby spełnić to marzenie.

W końcu odpoczął

To musiało być dla niego takie katartyczne doświadczenie. Udał się w ostatnią podróż ze swoją żoną i była ona szczególnie znacząca.

Nie mamy pojęcia przez co przechodzą

Podczas codziennej harówki bycia nauczycielem można łatwo zapomnieć, że każdy z uczniów ma swoje życie, a czasami to życie nie jest takie piękne. Ta nauczycielka pewnego dnia doznała ostrego przebudzenia. Mamy nadzieję, że nigdy o tym nie zapomni.

Nie mamy pojęcia przez co przechodzą
]

Studenci też są ludźmi, nawet jeśli są uciążliwi. Często istnieje dobry powód, dla którego się spóźniają lub są w złym nastroju. Świat potrzebuje więcej zdrowych nauczycieli, którzy biorą te rzeczy pod uwagę.

Nowy początek

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie stają się bezdomni, a przez większość czasu jest to całkowicie poza ich kontrolą. Może być naprawdę trudno podnieść się z powrotem po doświadczeniu takich trudności, ale ten człowiek zdołał to zrobić.

Nowy początek

Nie tylko mu się to udało, ale zdecydował się oddać społeczności, której był częścią przez tak długi czas. Jeśli to nie jest definicja zdrowego i życzliwego serca, to po prostu wyrzuć ten słownik przez okno!